wczytywanie

Wykonujemy pełną instalację wraz z ustawieniem agregatów chłodniczych oraz dodatkowo zajmujemy się montażem urządzać klimatyzacji oraz ogrzewania postojowego.Montaż przeprowadzany jest przez naszych doświadczonych monterów, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższej jakości usługi, które zapewniają szybką realizacje zlecenia. Montaż każdego agregatu różni się zależnie od samochodu do którego jest on montowany, dlatego tak ważne jest doświadczenie Naszych pracowników oraz bardzo bogate wyposażenie sprzętowe.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażony magazyn cześć do montażu oraz serwisu najpopularniejszych urządzeń co w przypadku niestandardowych zleceń lub nagłych awarii staje się bardzo przydatne.

 

 

Postaw na profesjonalizm

Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom usługi transportowew odpowiedniej temperaturze najwyższej jakości, zadbaj o wydajność oraz niezawodność instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasza firma zajmie się tym aspektem Twojej działalności w najlepszy możliwy sposób, a Ty będziesz mógł się skoncentrować na tymco dla Ciebie najważniejsze.

 
do_gory