wczytywanie

Doradztwo oraz sprzedaż

Na rynku agregatów chłodniczych działamy już od wielu lat dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które oferujemy Państwu przy doborze najlepszego sprzętu do potrzeb Waszej firmy. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt największych producentów na rynku miedzy innymi Thermo King  czy  Carrier, które gwarantują wygodne użytkowanie a co najważniejsze wysoką bezawaryjność.

Montaż

Doświadczenie naszych monterów oraz najwyższej jakości sprzęt pozwala nam na montaż agregatów chłodniczych na prawie każdym samochodzie ciężarowym. W naszym magazynie posiadamy różnego rodzaju uchwytu inne elementy niezbędne do montażu, dzięki czemu montaż przebiega szybko oraz bezproblemowo. Na zamontowane urządzenia wystawiamy niezbędne certyfikaty oraz  pozwolenia.

Oferujemy również montaż dodatkowych urządzeń współpracujących z agregatami chłodniczymi np.  TERMOGRAFÓW czyli REJESTRATORY TEMPERATURY

Naprawa oraz serwis

Przeprowadzamy naprawy oraz przeglądy serwisowe agregatów chłodniczych z dojazdem do klienta na terenie województwa Małopolskiego.

 

 

Postaw na profesjonalizm

Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom usługi transportowew odpowiedniej temperaturze najwyższej jakości, zadbaj o wydajność oraz niezawodność instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasza firma zajmie się tym aspektem Twojej działalności w najlepszy możliwy sposób, a Ty będziesz mógł się skoncentrować na tymco dla Ciebie najważniejsze.

 
do_gory