wczytywanie

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa jest już standardowym wyposażeniem zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych oraz wielu innych pojazdów. Sprawna instalacji klimatyzacji sprawia iż podróż czy praca w letnie dni staje się bardziej komfortowa, lecz aby użytkowanie było bezpieczne trzeba pamiętać o regularnej dezynfekcji i czyszczeniu całego układu  klimatyzacyjnego połączona z wymianą filtrów przeciwpyłowych, tak aby usunąć niebezpieczne dla zdrowia grzyby i bakterie.

Nasza firma posiada sprzęt oraz dostęp do elementów serwisowych, które pozwalają nam na:

  • wykonanie okresowych przeglądów,
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego,
  • sprawdzenie szczelności instalacji,
  • obsługa samochodów wyposażonych w czynnik chłodniczy R1234 YF,
  • oraz ewentualne naprawy
 

Klimatyzacja postojowa

Klimatyzacja postojowa działa przy wyłączonym silniku, dlatego najczęściej montowana jest w kabinach samochodów ciężarowych gdzie kierowca przebywa przez długi okres czasu również na postojach. Klimatyzacja reguluje zarówno temperaturę oraz wilgotność powietrza dzięki czemu kierowca może wypoczywać w komfortowych warunkach.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak Webasto czy  Eberspächer. Zajmujemy się montażem oraz serwisem zarówno urządzeń jak i całej  instalacji klimatyzacji postojowej z dojazdem do klienta na terenie woj. Małopolskiego.

 

 

 

Postaw na profesjonalizm

Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom usługi transportowew odpowiedniej temperaturze najwyższej jakości, zadbaj o wydajność oraz niezawodność instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasza firma zajmie się tym aspektem Twojej działalności w najlepszy możliwy sposób, a Ty będziesz mógł się skoncentrować na tymco dla Ciebie najważniejsze.

 
do_gory