wczytywanie

Chłodnictow Transportowe
i klimatyzacja

Nasza oferta

Transportowe agregaty chłodnicze

Naszą specjalnością jest montaż oraz serwis profesjonalnych agregatów chłodniczych przeznaczonych do przemysłu transportowego.

Jesteśmy w stanie zamontować agregat dowolnego producenta na samochodach ciężarowych i dostawczych oraz na naczepach, niezależnie od marki. Dodatkowo oferujemy montaż rejestratorów temperatury - termografów, które pozwolą Państwu na uzyskanie pełnej dokumentacji warunków temperaturowych w czasie transportu.

Posiadamy duże doświadczenie oraz pracowaliśmy ze wszystkimi najpopularniejszymi agregatami na polskim rynku, dlatego jesteśmy
w stanie idealnie dobrać agregat do Twojego samochodu.

 

Profesjonalna klimatyzacja

Drugim filarem naszej działalności jest montaż i serwis klimatyzacji przeznaczonych dla autobusów, autokarów, samochodów ciężarowych
i dostawczych, maszyn przemysłowych oraz samochodów osobowych.

Oferujemy również montaż wydajnych systemów klimatyzacji postojowych w samochodach ciężarowych.

Zapewniamy profesjonalne usługi poświadczone szkoleniami i certyfikatami. Naszym klientom proponujemy zawsze sprawdzone w Polskich warunkach urządzenia najlepszych światowych producentów, co w połączeniu z profesjonalizmem naszych pracowników, skutkuje bezawaryjność i długowieczność wykonywanych przez nas zleceń.

Ogrzewanie postojowe - Webasto

Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności jest montaż i serwis systemów postojowych w samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach przemysłowych oraz samochodach osobowych.

Naszym klientom oferujemy produkty i części zamienne sprawdzonych i renomowanych marek, tj. Webasto oraz Eberspächer. Sprzęt tych producentów zapewni Państwu dużą wydajność i niezawodność w każdych warunkach.

 
 

Serwis z dojazdem do klienta 24h

Oferujemy usługę serwisu z dojazdem do w razie nagłej awarii na terenie Województwa Małopolskiego.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Posiadamy dobrze zaopatrzmy magazyn części zamiennych do agregatów, dzięki czemu możemy błyskawicznie rozwiązać Twój problem.

ZGŁOŚ AWARIĘ: 888-730-666

Tylko sprawdzone marki

Naszym klientom oferujemy rozwiązania najlepszych producentów, które zostały przez nas wielokrotnie przetestowane i sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach:

klimatyzacja i chlodnictwo transportowe

 

Postaw na profesjonalizm

Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom usługi transportowew odpowiedniej temperaturze najwyższej jakości, zadbaj o wydajność oraz niezawodność instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasza firma zajmie się tym aspektem Twojej działalności w najlepszy możliwy sposób, a Ty będziesz mógł się skoncentrować na tymco dla Ciebie najważniejsze.

 
do_gory